قیمت بلیطقیمت بلیط

تور لنکاوی

تور لنکاوی

لنکاوی این منطقه بعنوان یکی از جزایر معروف و محبوب کشور مالزی است که به دلیل جاذبه های تاریخی، قیمت مناسب، امکانات غواصی عالی، زندگی شبانه هیجان انگیز و کالاهای ارزان قیمت مورد توجه بسیاری از توریست ها است. سواحل بکر لنکاوی با نام های خلیج داتای، پانتای سنانگ و تانجونگ رو در بین بهترین سواحل دنیا قرار دارند.تور لنکاوی جز جذاب ترین تور های کشور مالزی می باشد.

تور لنکاوی

جاذبه های گردشگری تور لنکاوی

پارک تامان لاگندا لنکاوی

این پارک با شکل و فرم سنتی در منطقه ای در نزدیکی کوآجتی قرار دارد که می توانید پیاده و یا با ماشین برقی در پارک تفریح کنید. در موزه فضای باز که رو به اسکله کوآ است، ۱۷ مجسمه رنگی با الهام از افسانه های لانکاوی قرار داده شده است. قیمت مناسب ورودی برای این پارک این محل را به یکی از جاذبه های توریستی پرطرفدار برای خانواده هایی تبدیل کرده است که قصد پیاده روی یا پیک نیک در پارک را دارند.

پارک تامان لاگندا لنکاوی

 

گونونگ رایا

گونونگ رایا با ارتفاع ۸۸۱ متر از سطح دریا ، بلندترین قله لانکاوی محسوب می شود. بر طبق باورهای محلی، این کوه را مات رایا، غولی که زمانی اینجا زندگی می کرده است، نفرین کرده است. جنگل های انبوه این منطقه محل زندگی حیوانات مختلف از جمله میمون درختی، روباه پرنده، میمون های ماکائو، سنجاب، قوش و… است.

گونونگ رایا

پارک دریایی پولائو پایار

این پارک در ۳۰ کیلومتری جنوب جزیره لنکاوی قرار دارد و منطقه ای عالی برای اسنورکلینگ و غواصی است. این پارک ۴۵ دقیقه تا کوآ جتی فاصله دارد و شما می توانید با قایق های تندرو یا کاتاماران به محل برسید. یکی از جاذبه های خاص این پارک باغ مرجان ها است که در یک بخش جدا تعداد زیادی مرجان رنگی وجود دارد.

پارک دریایی پولائو پایار

جاذبه دیدنی دیگر شامل

موزه سه بعدی هنر در بهشت لنکاوی

آبشارهای تلاگا توجو

پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی

دنیای زیر آب

تله کابین لنکاوی