قیمت بلیطقیمت بلیط

تور کرابی

کرابی، در ساحل دریای آندامان، با وجود صخره‌های کارستی دیدنی و طبیعت بکر و جذاب است. تور کرابی یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در تایلند است. اگر از علاقه‌مندان به مناظر بکر و ناب طبیعی هستید، بدون شک برای سفر در تایلند باید کرابی را انتخاب کنید. سواحل شنی سفیدرنگ، صخره‌های دیدنی، آبشارهای فوق‌العاده و هزاران جاذبه‌ی طبیعی زیبا و خاص دیگر در کرابی وجود دارد که هر علاقه‌مند به طبیعتی را راضی می‌کند.

 

تور کرابی

مکان های دیدنی تور کرابی

غارها و سواحل ریلی

غارهای سنگی پنهان در سواحل ریلی، یکی از دیدنی‌ترین جاذبه‌های طبیعی است که در کرابی می‌توانید بازدید کنید.

سواحل شنی سفید و درخشان، چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده، آفتاب درخشان، آب‌های زلال و آب و هوای استوایی در ساحل ریلی آن را به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در تایلند تبدیل کرده است  البته همه‌ی مواردی که نام بردیم، تنها گوشه‌ای از جذابیت‌های طبیعت در این منطقه است. صخره‌های بلند و غارهای دیدنی بخش دیگری از طبیعت بی‌نظیر این منطقه را تشکیل می‌دهد. البته این غار فقط از طریق قایق قابل دسترسی است. این جزیره با وجود همه‌ی این زیبایی‌ها، هنوز حال و هوای بکر و دنج خود را حفظ کرده است.

 

معبد غار ببر

هزارتویی از غارهای سنگی در این منطقه قرار دارد که اهالی آن را با نام وات تام سوآ به معنای معبد غار ببر می‌شناسند.

این معبد و مجموعه غارهای دیدنی یکی از مهم‌ترین و جذاب ترین جاذبه‌های کرابی است. این غارها که میزبان معبدها و زیارتگاه‌های متعددی هستند در جنگلی انبوه و مرتفع قرار گرفته‌اند. راهبان زیادی در این غارها و معبدها سکنی گزیده‌اند و راهی به سوی معنویت می‌جویند. بعضی از این راهبان از زمان تولدشان در این معبدها زندگی می‌کنند.

طبق افسانه‌های محلی، زمانی یک ببر در این غارها زندگی می‌کرد که برای بودا بسیار اهمیت داشت. با گشت و گذار در غارها، تندیس‌ها و نمادهای متعددی خواهید دید که همگی نشانی از مذهب بودایی هستند. بالا رفتن از ارتفاع و ایستادن بر فراز غارها، تجربه‌ی جذابی است که نباید از دست بدهید. از این بالا می‌توانید چشم‌اندازهایی ۳۶۰ درجه و نفس‌گیر از مناظر اطراف را تماشا کنید. برای رسیدن به بالای غارها باید ۱۲۳۷ پله را بالا بروید از جایی که رد پای بودا مشخص شده است. شاید سخت به نظر برسد ولی ارزشش را دارد که زحمت بکشید و خود را به آن بالا برسانید تا چشم‌اندازهایی بی‌نظیر از دریای آندامان و سایر جزایر اطراف ببینید.

معبد غار ببر

 

سایر مکان های دیدنی کرابی

*گورستان صدف  کرابی

*چشمه‌های آب گرم کلانگ تام

*جزایر فی فی

*جزیره کو لانتا

*ساحل آئو نانگ